KONST / Litografier / Färglitografi 10974110
nr 1097 4110
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), "Hänsyn", EA-upplaga, signerad, ramens innermått: 85x60
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:53:29
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
20 mar